درباره ما

دلیل اصلی اینکه تیم مهندسی مشاور سازه اقدام به ارایه مشاوره رایگان نموده ورود افراد سودجو به این صنعت می باشد. همه ما می دانیم وقتی در هر کسب و کاری پول زیادی جابجا شود متاسفانه امکان ورود افراد سود جو و غیر حرفه ای به آن زیاد می شود.

در یک دهه اخیر شاهد ساخت و ساز های زیادی در کشورمان بوده ایم که همین امر باعث شده اشخاصی به این ساخت و ساز ها روی آورده اند که شغل اول و حرفه ای شان چیز دیگری بوده و صرفا بنا به سود بردن از این بازار وارد ساخت و ساز شدند و بدلیل عدم آگاهی از این صنعت عمدتا با کارخانه های سازه فلزی سود جو و غیر حرفه ای رو به رو می شوند که در نتیجه کارفرمایان زیادی از کیفیت کار و نحوه معامله شان با سازندگان رضایت نداشتند.

تیم مهندسی مشاور سازه به پشتوانه نزدیک به دو دهه در این صنعت آماده است تا تجربیات خود را در اختیار کارفرمایان محترم قرار دهد تا با انتخاب مسیر درست از این مسیر پر فراز و نشیب به راحتی عبور نمایند.

از این رو ما تصمیم گرفتیم برای تسهیل در فرآیند تصمیم گیری کارفرمایان محترم سرفصل هایی از سلسله تصمیمات مهم در این چرخه را جمع آوری کرده و در قالب یک مشاوره که بصورت رایگان انجام می شود به اطلاع شما عزیزان برسانیم.

ما در این مسیر با ارایه نکات مهم در خصوص 4 مرحله مهم  که عبارتند از نحوه شناسایی کارخانه با کیفیت و با اخلاق ، استعلام قیمت ساخت سازه فلزی از کارخانه ها ، عقد قرار داد و در آخر نحوه تهیه متریال با کیفیت و با اصالت که هر کارفرمایی با آن رو به رو ست ، قصد داریم نکاتی را ارایه نماییم تا وقفه در زمان شروع پروژه ها را کم تر کرده و بهترین گزینه ها را به ایشان پیشنهاد دهیم.

و در نهایت اهداف تیم مهندسی مشاور سازه

1- کارخانه ای که برای ساخت اسکلت فلزی انتخاب می شود واقعا چه از نظر علمی و چه از نظر اخلاق حرفه ای صلاحیت انجام کار را داشته باشد و کارفرما بدون کوچکترین دغدغه ای سازه فلزی خود را از کارخانه سازنده تحویل بگیرد.

2- سازه فلزی که توسط کارخانه تولید می شود واقعا سالم و با کیفیت باشد.

3- دست کارخانه های سازه فلزی سود جو از این صنعت کوتاه شود.

4- هیچ کارفرمایی متضرر نشود.

5- آهن آلات تهیه شده برای ساخت پروژه ، استاندارد و با اصالت باشد.

6- پروژه بدون وقفه  و با برنامه ریزی انجام شود.

7- با معرفی کارخانه های با اصالت زمینه را برای اشتغال نیرو های بیشتری فراهم نماییم.

درباره ما
Phone icon
09361010048
مشاوره رایگان
WhatsApp icon
09128041539